staj sorusu lutfen bakın

Moderatör: hekim3541

ebrucex
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

staj sorusu lutfen bakın

Mesaj gönderen ebrucex » Pzt Şub 15, 2021 5:19 pm

2020 yılında sts tıp cılar ıcın acıklanan bır kuralda daha önce bır kez 35 ve uzerı puan almıslar ıcın yöke dılekce verıldıgınde denklık alınabılecegı gecerlı sayılacagı söylendı bende daha önce 35 ustu almıstım dılekce yazdım yöke ve denklık talep ettım yazın yökten arayıp dılekcemın kabul edıldıgını hakkımda staj kararı cıktıgını söylediler bırde ben cok cok eskılerdenım 2014 te ılk sts ye gırmıstım o yıllarda basvuranlar denklık alacagı zaman stajdan muaf denmıstı ama yınede banada staj kararı cıktıgını söyledıler staj ıcın bır dılekce daha yazp bır kac üniversıte adı belırtmem gerektıgını söyledıler bende yazdım yöke dılekce olarak yolladım yazdan berı beklıyourm bır cevap gelmedı yökü aradım dılekcem kabul olmus staj yapacakmısım bu kararı eve teblıgat olarak yazı olarak yolladıklarında staja baslayacagım söylendı halen beklıyorum eve bır sey gelmedı tekrar yökü aradıgımda tele cıkan memur bayan staj kararınız cıkmıs belırttgınız üniversıtelernden bırsı kabul edılmıs bu kararın memur arkadasların evınıze teblıgat olarak yollamasını beklıyorsunuz dedı 1 ay oldu halen gelmedı beklıyorum bu durumda olan varmı acaba sebebp nedır ne yapmak lazım bılgısı olan veya bu durumda olanlar varsa lutfen banada bılgı verebılırmı sımdıden tesk

Hakan
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Hakan » Pzt Şub 15, 2021 7:09 pm

hocam telegramda çok fazla denklik grupları var. Sorularınızın cevabını orada aramak daha mantıklı.

omerfaruk_54
VIP
VIP

Mesaj gönderen omerfaruk_54 » Prş Mar 11, 2021 11:47 am

Hocam bende 2,5 ay bekledim. Biraz işlemler uzun sürüyor. adresinize belegeyi göndereceklerdir insallh

Kullanıcı avatarı
Flavum
VIP
VIP

Mesaj gönderen Flavum » Pzt May 03, 2021 10:05 pm

Merhaba,bu staj için biz hastaneye ödeme yapacağız acaba,eğer evet,kim bilir ne kadar?her ay için ne kadar?teşekkurler

Kullanıcı avatarı
cutedoctor
VIP
VIP

Mesaj gönderen cutedoctor » Pzt May 03, 2021 11:28 pm

Flavum yazdı:
Pzt May 03, 2021 10:05 pm
Merhaba,bu staj için biz hastaneye ödeme yapacağız acaba,eğer evet,kim bilir ne kadar?her ay için ne kadar?teşekkurler
evet siz hastaneye ödeme yapacaksınız hocam. Şuan yeni staj süreleri pandemiden dolayı yarıya indirildi. Ödenecek miktar asgari ücreti geçmeyecek şekilde oluyor. Üniversiteden üniversiteye göre değişiyor ama maximum alınacak ücret asgari ücret. Ücret almayan üniversiteler de var. Staj yapmayı düşündüğünüz üniversitenin öğrenci işleriyle açıp konuşursanız ücret alıp almadıklarını veya ne kadar aldıklarını size belirtirler.