Kitap güncelliği açısından yardımcı olabilir misiniz?

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

Cevapla
hus65bkl
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Mesajlar: 15
Kayıt: Cmt Ağu 12, 2023 8:57 am
Reputation: 7

Kitap güncelliği açısından yardımcı olabilir misiniz?

Mesaj gönderen hus65bkl »

Merhaba arkadaşlar elimde birkaç dersin kitapları güncel değil. Sizce yenilemeli miyim? Ne kadar değişiklik oldu tus için çok etkiler mi bilmiyorum önerinize ihtiyacım var. Daha çok klinik kitaplarım eski gibi. Kaynakları yazıyorum.

Genel cerrahi tusdata şampiyonların notu 2020 baskı. Aslında kitabı 2022 sonunda aldım fakat baskısı 2020. Nedenini şöyle anlatayım. Herkes Levent kodal'ı öneriyordu. Ben de hocanın kendi kitabını bulamadım internette meğerse instasında whatsap hattı varmış çok sonradan haberim oldu. Fakat google a Levent Kodal g.cerrahi kitap yazınca 2020 baskısının editörü Levent hoca olduğu için bu baskının sayfası çıkıyor. Hala sitesinde bu baskısı satılıyor. Ben de onu almıştım. Kitabı beğendim konu anlatımı olarak. Fakat eski değişen çok bilgi var mı bilmiyorum.

Pediatri,Kadın doğum,Küçük stajlar tusdata şampiyonların notu 2019 baskısı var.

Dahiliye tusdata şampiyonların notu baskı yılı yazmıyor fakat kitap üzerinde Harrison 2022 bilgileriyle uyumlu diyor. Genel cerrahi gibi tongaya düşmemişim bunda galiba. :)

Temel bilimlerde sadece fizyoloji data eski, diğerleri ayrı hocalar ama güncel. Zaten fizyolojide de çok değişiklik olmamıştır diye düşünüyorum.


hus65bkl
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Mesajlar: 15
Kayıt: Cmt Ağu 12, 2023 8:57 am
Reputation: 7

Mesaj gönderen hus65bkl »

En azından küçük stajlar ve kadın doğum için güncel şu konu kitabı iyi diye önerebilecek var mı acaba? 100 kişiye yakın görüntülenmiş cevap veren yok. :(
doktorlar.turkiye
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Mesajlar: 1
Kayıt: Prş Nis 23, 2020 12:29 pm
Reputation: 0

Mesaj gönderen doktorlar.turkiye »

Tusev genel cerrahi çıkıyor.
Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Destek NLP” sayfasına dön