İrşadi Demirci 1001 Soru Bankası (Küçük Stajlar)

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

Victorvolvo
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

İrşadi Demirci 1001 Soru Bankası (Küçük Stajlar)

Mesaj gönderen Victorvolvo » Pzt May 09, 2022 1:09 am

Ben ilk bölümü çözdüm ama açıklamalar çok kötü. Çok fazla kısaltma var ve akılda hiç kalmıyor. Piyasada nasıl tutulmuş anlamadim. Cozmek için çözmeye hiç gerek yok. Ben beğenmedim ayrıca bir konu ile ilgili eksiksiz bilgi de içermiyor havada kalıyor bilgiler.

RED
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen RED » Çrş May 11, 2022 11:20 am

Sınava küçük stajları irşadi hocadan dinleyip çalışmış sonrasında da tus data kampı dinlemiş biri olarak yazmak istedim. Heryerde bahsedildiği gibi küçük stajlar kompakt bir ders, her yerden birşeyler sıkıştırılmış biraz biraz herşeyin sorgulanabileceği karmakarışık ders. Bu dersin mükemmel anlatıcısı yok. Irşadi hoca dersi olabildiğince öz ve net anlatıyor. Dersi derinlemesine ele aldığını düşünen data ölümcül bir referans farkı yaratamıyor. Soruların hepsini yakalamanın imkanı yok nekadar çok soru çözersen çöz bir soru kitabı çözen kişiyle yakın netleri yapıyorsun(sınavdan sınava farklılık gösterebilir ancak genelde böyle oldu). Bence bu konuda az sayfa sayısı olan kitap, tabiki ehil hoca tercih edilebilir. Küçük stajlar hocalarının hepsi benzer geliyor bana. Ama şunu söylemeden geçmek istemiyorum keşke son tekrarı kamp yerine irşadi hocadan yapsaydım. Umarım faydalı olmuştur yazdıklarım.