HACI HASAN ÖZKAN NASIL?

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

Kullanıcı avatarı
drgenetics
VIP
VIP
TAG: Bon appetite...

HACI HASAN ÖZKAN NASIL?

Mesaj gönderen drgenetics » Pzt May 03, 2021 6:09 pm

Merhabalar, önceki yıl ihsan hocayı denedim, biraz yorucu tekrarları açıkçası. Şimdi dönem 5e geçecek biri olarak hocanın istatistiklerini ve anlatımını merak ediyorum. Görüşlerinizi aktarırsanız çok yardımcı olursunuz bu kardeşinize.

Bon appetite...

TusMartyr
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen TusMartyr » Pzt May 03, 2021 7:59 pm

Başka hocalardan hiç dinlemedim, 1. fasikülü bitirmek üzereyim. Öyle güzel mekanizma anlatıyor ve mnemonic buluyor ki canım sıkılınca kendisinden farmakoloji çalışıyorum. Kesinlikle öneririm.

Tusucamsimdi
VIP
VIP

Mesaj gönderen Tusucamsimdi » Sal May 04, 2021 12:18 am

Çok güzel mekanizma anlatıyor. Pek sıkilmadan farma dinliyorum ben de şaşkınım kodlama falan da yapıyor. Kendisi gönlümü fethetti su son 3 gündür

Drmeri
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Drmeri » Sal May 04, 2021 3:38 am

Kodlamaları güzeldir👍🏼

ExiLs
VIP
VIP

Mesaj gönderen ExiLs » Sal May 04, 2021 11:31 am

Hacı hasan özkan gerçekten iyi bir hoca, bazı yerlerde tabii ki durgun anlatımı ve malum farmakolojinin ezber yerleri olduğu için sıkıldığınız yerler nadir de olsa olabiliyor lakin ben sizin yerinizde olsam önümde de uzun zaman var diye gaza gelip dinlemezdim. Sene başinda zaten yolumuz uzun diyerek bi o hocadan dinleyeyim, bir bu hocadan dinleyeyim derken şu anki planımın belki de 6 ay gerisindeyim. Tabii sizler pekala düzenli biri olup planınızı aksatmayacaksanız denenebilir lakin ben sizin yerinizde olsam gider, dinlediğim hocanın kitabını tekrar eder gerekirse bir kez daha hızlıca dinler ve soru kitabı çözerim. Hasan özkan dinleyeceğiniz vakitte farklı bir soru bankası daha çözersiniz gerçekten. Kaldı ki kim anlatırsa anlatsın farmakolojide o soruyu, vaka analizini görmeden belli bir yere kadar ilerlenebiliyor ham bilgiyle. Yine de eğer ben dinleyeceğim diyorsaniz pişman olacağınızı hiç düşünmüyorum.