1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

HACI HASAN ÖZKAN NASIL?

Gönderilme zamanı: Pzt May 03, 2021 6:09 pm
gönderen drgenetics
Merhabalar, önceki yıl ihsan hocayı denedim, biraz yorucu tekrarları açıkçası. Şimdi dönem 5e geçecek biri olarak hocanın istatistiklerini ve anlatımını merak ediyorum. Görüşlerinizi aktarırsanız çok yardımcı olursunuz bu kardeşinize.

HACI HASAN ÖZKAN NASIL?

Gönderilme zamanı: Pzt May 03, 2021 7:59 pm
gönderen TusMartyr
Başka hocalardan hiç dinlemedim, 1. fasikülü bitirmek üzereyim. Öyle güzel mekanizma anlatıyor ve mnemonic buluyor ki canım sıkılınca kendisinden farmakoloji çalışıyorum. Kesinlikle öneririm.

HACI HASAN ÖZKAN NASIL?

Gönderilme zamanı: Sal May 04, 2021 12:18 am
gönderen Tusucamsimdi
Çok güzel mekanizma anlatıyor. Pek sıkilmadan farma dinliyorum ben de şaşkınım kodlama falan da yapıyor. Kendisi gönlümü fethetti su son 3 gündür

HACI HASAN ÖZKAN NASIL?

Gönderilme zamanı: Sal May 04, 2021 3:38 am
gönderen Drmeri
Kodlamaları güzeldir👍🏼

HACI HASAN ÖZKAN NASIL?

Gönderilme zamanı: Sal May 04, 2021 11:31 am
gönderen ExiLs
Hacı hasan özkan gerçekten iyi bir hoca, bazı yerlerde tabii ki durgun anlatımı ve malum farmakolojinin ezber yerleri olduğu için sıkıldığınız yerler nadir de olsa olabiliyor lakin ben sizin yerinizde olsam önümde de uzun zaman var diye gaza gelip dinlemezdim. Sene başinda zaten yolumuz uzun diyerek bi o hocadan dinleyeyim, bir bu hocadan dinleyeyim derken şu anki planımın belki de 6 ay gerisindeyim. Tabii sizler pekala düzenli biri olup planınızı aksatmayacaksanız denenebilir lakin ben sizin yerinizde olsam gider, dinlediğim hocanın kitabını tekrar eder gerekirse bir kez daha hızlıca dinler ve soru kitabı çözerim. Hasan özkan dinleyeceğiniz vakitte farklı bir soru bankası daha çözersiniz gerçekten. Kaldı ki kim anlatırsa anlatsın farmakolojide o soruyu, vaka analizini görmeden belli bir yere kadar ilerlenebiliyor ham bilgiyle. Yine de eğer ben dinleyeceğim diyorsaniz pişman olacağınızı hiç düşünmüyorum.