5.sınıf tekrar problemi

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

Kullanıcı avatarı
drsue
VIP
VIP

5.sınıf tekrar problemi

Mesaj gönderen drsue » Pzr May 02, 2021 2:13 pm

Arkadaşlar merhaba, dönem5im bazı sıkıntılar nedeniyle bu sene plan dahilinde çalışamadım klinikte bazı eksik ders- kitaplarım var. Fakat denemeye girdiğimde eskiden çalışmış olduğum temellerde unuttuklarımı fark ettim ki eskiden çalıştığım temellerde de eksik konularım mevcut. Sizce klinikleri bitirmeye çalışmak mı yoksa geri dönüp eksik kalan temelleri bitirmek mi daha mantıklı olur? Hedefim +70 cevap yazan olursa çok sevinirim.. :blush:

Kullanıcı avatarı
drsue
VIP
VIP

Mesaj gönderen drsue » Pzr May 02, 2021 6:22 pm

Kimse cevap yazmıyor artık site önceden böyle değildi...

Kullanıcı avatarı
yeppudaa
VIP
VIP

Mesaj gönderen yeppudaa » Pzr May 02, 2021 8:42 pm

drsue yazdı:
Pzr May 02, 2021 2:13 pm
Arkadaşlar merhaba, dönem5im bazı sıkıntılar nedeniyle bu sene plan dahilinde çalışamadım klinikte bazı eksik ders- kitaplarım var. Fakat denemeye girdiğimde eskiden çalışmış olduğum temellerde unuttuklarımı fark ettim ki eskiden çalıştığım temellerde de eksik konularım mevcut. Sizce klinikleri bitirmeye çalışmak mı yoksa geri dönüp eksik kalan temelleri bitirmek mi daha mantıklı olur? Hedefim +70 cevap yazan olursa çok sevinirim.. :blush:
Dershane dersleri halen devam ediyorsa öncelikle devam eden derslerin tekrarlarına önem verin.
Dersler bittiyse öncelikle 1. okumayı bitirmek amacıyla eksik derslerinizi tamamlayın. Aradan uzun zaman geçtiği için daha önce okuduklarınızı unutmanız çok normal, tekrar okuyacak ve tekrar unutacaksınız. Tekrarlarla unutma oranınız azalacak.
B)

Kullanıcı avatarı
drsue
VIP
VIP

Mesaj gönderen drsue » Pzr May 02, 2021 9:12 pm

Çok teşekkür ederim hocam sağolun