yavuz sahin farmakoloji kitabı hk.

Nasıl başardım ?,Hangi hoca/kaynağı seçmeli ?, Kitap değiştirmeli mi ?, Nasıl çalışmalıyım ? sorularını burada cevaplıyoruz.

Moderatör: hekim3541

Prensesss
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

yavuz sahin farmakoloji kitabı hk.

Mesaj gönderen Prensesss » Pzt May 03, 2021 6:30 pm

oligodendrogliom yazdı:
Pzt Tem 13, 2020 10:18 am
Videoları dinleyen oldu mu
Hocam ben yeni dinledim videoları, mekanizmasını anlatması, tek görselde toplaması baya iyi, akılda kalıcı oluyor. İlaç özelliklerini anlatması diğerleri gibi çok bir esprisi yok. Ben time farmayi da dinledim, bunu ek olarak aldım mekanizmasını oturtmak için. Bir de her zaman istediğin yerde açıp dinleyebiliyorsun. Sadece ys farma yeter mi bilemiyorum ama fazla kötülendigini düşünüyorum. Videolar güncel 2021 Katzunga göre

Socrates
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Socrates » Pzt May 03, 2021 9:26 pm

Ben kitabı ve videoları aldım. Kitap 2. baskı önceden almıştım. Eksik olan zibilyon tane bilgi var kitapta. Hoca yeni bir challenge deniyor. 6 ay kendi okumuş tekrar etmiş herhalde farmayı bize anlatmaya çalışıyor. Ama kitaptaki bilgi eksikliği inanılmaz fazla güncelleme notları hep eksik tam yayınlamıyor güncelleme notlarını çünkü bir arkadaşım yeni baskıyı almış her sayfadaki konuya çok fazla cümleler eklemiş. Güncelleme notunda hiçbir şey yok. Farma temelim yok bana temel olsun diyorsanız almayın. Temeliniz hiç sağlam olmaz eksik öğrenirsiniz ve yorum yeteneğiniz körelir. Boşuna param gitti diyorum. Biyokimyası ortalamanın üzerinde ama farmayı öğretmek için kendisi birkaç sene daha çalışmalı. Tüketici haklarına bile şikayet etmeyi düşünüyorum kitap çok kötü. Videolar da yani tıp fakültesinde okuduysanız bu kadar da temel fizyolojiyi bilir diye tahmin ediyorum herkes.