Ahmet Altun hakkında bir Açıklama

Çıkması Beklenen Yerler, Deneme Sınavı Tartışmaları, Yabancı Dil Muafiyeti, İstifa-Feragat, Güncel Gelişmeler'in Konuşulduğu Başlıklar

Moderatör: hekim3541

meksiletin
VIP
VIP

Ahmet Altun hakkında bir Açıklama

Mesaj gönderen meksiletin » Cmt Ağu 21, 2021 12:55 am

gözünü para bürümüş, müşteri bulamadıkça her gün yalan dolan çekilişler yapan, 2. baskı diye gösterdiği kitabın elinde kalan 1. baskısını gönderen, sahte hesaplardan kendine mükemmelsin yorumları yapan, ilk 10'a 7 kişi soktuğunu yazan, herkesi salak bi kendini akıllı sanan, 2,5 sene önce buraya gelip bölünmüş kişilikli gibi konuşacak kadar uçmuş birisi :) isterse dünyanın en iyi farma anlatan adamı olsun. bulaşmayın

Miyozin 5
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen Miyozin 5 » Cmt Ağu 21, 2021 12:13 pm

FARMA bu sınavın atipiği olacak demiş. :D bu sınav türkiye farma net ortalaması 20-22 olmazsa iyidir.Boşa gitti onca çalışma :)

Kullanıcı avatarı
nowitzki
VIP
VIP

Mesaj gönderen nowitzki » Cmt Ağu 21, 2021 1:23 pm

Ahmet altun reis bu isi bıraksan mi ARTIK ya
“We all know that light travels faster than sound. That's why certain people appear bright until you hear them speak.”

Baloksavir
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Baloksavir » Cmt Ağu 21, 2021 11:52 pm

22 sorunun hepsini yakaladım dediği kitabi son sınavda her yerini araştırdım 18 soruya cevap verebildi. Kampınida.dinledim yeminle 15 soru anlattı sadece
Bu kadar yalan olmaz
Her kurum, hoca çıkartıp gösteriyor referanslarinin görüntüsünü yada videosunu eksik bile olsa
Bu adam 50 tane yakaladım diyor . Bir tane bile referans görüntüsü yok. Bir tane bile soru yakalama videosu yok. Ayıp.ya yazık o kadar insandan para alıyor ve malesef kandırıyor da. Bari yalan söyleme. Çık soyle bu kadar tutturabildim diye
O kadar iyi farma anlatan adam var (haci hasan, yavuz şahin,hayatı kale...) referansları da belli yakaladığı sorularin videolarida
Kanmayın artık şu adama, dolandiriciya, paranızı yazık.cidden
5 saatlik derste 55 soru yakalıyorum diyor 1500 lira para istiyor, yalanını s...m, gidin dinleyin data haci hasanin 6.5 saatlik.ucretsiz dersini

Miyozin 5
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen Miyozin 5 » Pzr Ağu 22, 2021 2:54 pm

Baloksavir yazdı:
Cmt Ağu 21, 2021 11:52 pm
22 sorunun hepsini yakaladım dediği kitabi son sınavda her yerini araştırdım 18 soruya cevap verebildi. Kampınida.dinledim yeminle 15 soru anlattı sadece
Bu kadar yalan olmaz
Her kurum, hoca çıkartıp gösteriyor referanslarinin görüntüsünü yada videosunu eksik bile olsa
Bu adam 50 tane yakaladım diyor . Bir tane bile referans görüntüsü yok. Bir tane bile soru yakalama videosu yok. Ayıp.ya yazık o kadar insandan para alıyor ve malesef kandırıyor da. Bari yalan söyleme. Çık soyle bu kadar tutturabildim diye
O kadar iyi farma anlatan adam var (haci hasan, yavuz şahin,hayatı kale...) referansları da belli yakaladığı sorularin videolarida
Kanmayın artık şu adama, dolandiriciya, paranızı yazık.cidden
5 saatlik derste 55 soru yakalıyorum diyor 1500 lira para istiyor, yalanını s...m, gidin dinleyin data haci hasanin 6.5 saatlik.ucretsiz dersini
ÜÇKAĞITÇININ ÖZETİ diye kitap yazsan yok satar be kardeşim

mdwish
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen mdwish » Pzr Ağu 22, 2021 7:52 pm

Vaay Ahmet hocam hoşgeldin, reklam bütçen mi düştü hayırdır ? :D

abcdefgh
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen abcdefgh » Sal Eyl 14, 2021 4:08 pm

Hiç bulaşılmaması gereken biri kendisi , eylül sınavından önce telegram grubunda sağlam duyum aldım farma atipik olacak diye öğrencileri korkutup son gün kampı satan bir şahsiyet kendisi , ki sınava girdim farma oldukça basitti ,atipik falan değildi , maalesef son gün kampını da aldım , pazar günü karşınıza gelecek görünce işaretleyin dediği hiçbir soru gelmedi , kendisi şovdan ibaret , içi boş , altun yerine yavuz şahin çok daha iyi tecrübelerimi gelecek tusiyerlerle paylaşmak istedim.

Miyozin 5
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen Miyozin 5 » Sal Eyl 14, 2021 9:00 pm

Miyozin 5 yazdı:
Cmt Ağu 21, 2021 12:13 pm
FARMA bu sınavın atipiği olacak demiş. :D bu sınav türkiye farma net ortalaması 20-22 olmazsa iyidir.Boşa gitti onca çalışma :)
atipik farmasını yesinler yine attı bizim ziya

Miyozin 5
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen Miyozin 5 » Sal Eyl 14, 2021 9:02 pm

abcdefgh yazdı:
Sal Eyl 14, 2021 4:08 pm
Hiç bulaşılmaması gereken biri kendisi , eylül sınavından önce telegram grubunda sağlam duyum aldım farma atipik olacak diye öğrencileri korkutup son gün kampı satan bir şahsiyet kendisi , ki sınava girdim farma oldukça basitti ,atipik falan değildi , maalesef son gün kampını da aldım , pazar günü karşınıza gelecek görünce işaretleyin dediği hiçbir soru gelmedi , kendisi şovdan ibaret , içi boş , altun yerine yavuz şahin çok daha iyi tecrübelerimi gelecek tusiyerlerle paylaşmak istedim.
6 saatte 55 soruya referans verecekmişmişmişmişmiş :D dedim ki vermezsen ama ... sonra gruptan attı ':)

Calamity
VIP
VIP

Mesaj gönderen Calamity » Çrş Eyl 15, 2021 12:14 am

Miyozin 5 yazdı:
Sal Eyl 14, 2021 9:02 pm
abcdefgh yazdı:
Sal Eyl 14, 2021 4:08 pm
6 saatte 55 soruya referans verecekmişmişmişmişmiş :D dedim ki vermezsen ama ... sonra gruptan attı ':)
Üzücü olan da gerçekten her sene birçok tusiyeri ağına düşürmesi.