Ahmet Altun hakkında bir Açıklama

Çıkması Beklenen Yerler, Deneme Sınavı Tartışmaları, Yabancı Dil Muafiyeti, İstifa-Feragat, Güncel Gelişmeler'in Konuşulduğu Başlıklar

Moderatör: hekim3541

Kullanıcı avatarı
Dr.aycha
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Ahmet Altun hakkında bir Açıklama

Mesaj gönderen Dr.aycha » Cum Mar 22, 2019 8:15 pm

Siteye girdiğimden beri hep eleştiri yaptığımı farkettim yapmamak için artık susucam. Son messjim : Altunu savunmak isteyen buraya gelen hesaplardan kendisi ve dostları zulme rizasi ile girene merhamet edilmez denir. Sen sansür yaparsan Elestireni engellersen bak böyle olurmuş o büyüklük hezeyanları reklam derdi nasıl tuzla buz oldu. Bence altun çıkıp çok basit bir şekilde özür dileyebilir. Buraya cevab göndermek yarayı kaldırmak olur bize malzeme sağlar sus bari dava hakkında işim cisim birini bul yalan da olsa. Ve tevbe de. Bir daha bu konulara girmeyecem. Işine gücüme bakacam allah affeder yeni nesil de bilmez bu olayı . Evi barki çoluk çocuğu olan adamlar öğrenci yüzüne bakacaklar diye aciyorum. Ama fizik kanunu gibi bişey yalanla 3 adim gidilmiyor. Aklıma her sınav sonrası tus yılda 1 aciklamasi da geliyor ama açmadan konuyu kapaticam. Bak ihsan hocaya milletle yüz göz olmamak için yoruma bile kapalı. Belki aranızda muazzam fark yok ama kendini kendin geriye düşürdün hocam. Kendine zulm ettin. Ama öğrenciden özürle allahdan bu huyunu değiştirerek tevbe dile. Daha da düşmem lazım dersen dava hariç herşey hakkında konuş yaz çiz tek bişey soracaklar sana hani dilekçe? Bir hata yaptıysan kabullen ve sessize al kendini emin ol Allah herkesi yumuşatır ama inat ettikçe kimse yanında durmaz haberin olsun.

meksiletin
VIP
VIP

Mesaj gönderen meksiletin » Cum Mar 22, 2019 8:48 pm

bir de çok selamlar yazsaydınız en sonunda iyi olurdu :)

Kullanıcı avatarı
BABADAYI
Global Moderatör
Global Moderatör
TAG: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mesaj gönderen BABADAYI » Cum Mar 22, 2019 10:20 pm

aeminx yazdı:
Cum Mar 22, 2019 6:53 pm
Bu yazacaklarım bir bireysel teşekkür değil,değerli bir hekime yürütülen karalama kampanyasına yönelik, mesleğe yeni başlamış bir hekimden gelen bir isyandır!
Ahmet Altun, TUS'un bir numaralı farmakoloji hocasıdır,notlarını ve sunumlarını inceledikçe bu kanıya varıyorum.
Son zamanlarda bu değerli hocamıza karşı insafsızca ve cahilce bir karalama yürütülüyor,cahilce çünkü bilip bilmeden bu meslekteki değerli bir büyüğümüze ağır ithamlarda bulunuluyor.
Benim kendisine saygım,sadece farmakoloji bilgisine değil;öğrettiklerinden ve başarttıklarından da kaynaklanır:
Kendisini Tusdatadayken dinledim,kampında dinledim, anlattıkları bana 20/22 yaptırdı ve fazlasıyla hedefime ulaştırdı.
Bilip bilmeden konuşan bazı cahil yaşıtlarıma buradan sesleniyorum:
Kendisinin reklama ihtiyacı olmadığı,kitaplarının ders notlarının sunumlarının bir marka olduğu apaçık bir gerçek iken bazılarının mantıksız cümlelerle böyle kaliteli hocaya yüklenmesi çok ayıp bence.
Siz de gidin hocayı derste dinleyin, siz de daha başarılı olmak için çalışın,çalışan adamı neden kötülüyorsunuz?
Ahmet Altun tam anlamıyla bir tıp hocası.
Kaç tane uzman dr, farmakolojinin tüm güncel textbook ve gelişmelerini takip eder kaç kişi onun gibi ders anlatabilir?
Burada AAltun'u kötüleyenlere soruyorum, Çok mükemmelseniz siz çıkarın Katzung'un GoodmanGilman'ın özetini, yeni ilaçları yan etkileri, böylece Altun'un notlarına veya diğer dershane hocalarının notlarına ihtiyacınız kalmaz.
Birini kötülemeden önce ondan daha yetenekli ve daha saygın insanlar olmanız gerek.
1 adet meslektaşına söylenenler zoruna gitmiş arkadaşın, gelip burada 10 binlerce meslektaşına "cahil" yakıştırması yapıyor. Aşşırı samimi bir eleştiri :relieved:

aeminx
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen aeminx » Cum Mar 22, 2019 10:55 pm

Miyozin 5 yazdı:
Cum Mar 22, 2019 7:27 pm
neden en fazla -3 verebiliyoruz.Yönetime sesleniyorum lütfen bunu arttıralım
Oraya daha çok eksi koysan ne olur? İstersen milyon tane eksi koy. Bu durum ancak sen ve senin gibi eksi koyanların acizliğini gösterir. Zekanın göstergesi duygularını ve düşüncelerini özgün üslubunla yazıya dökebilmektir. Keşke benim gibi yapıp hocanın notlarını okusaydın da netlerini artırsaydın. Şimdi buraya da eksi koyacaksın, çünkü vereceğiniz bir yanıt yok.
Burada Checklist dosyaları paylaşıp sınavdan önce okumasını bilenler aynı hocaya sınav sonrasında hakaret ediyor.
Derste-vizitte pür dikkat dinleyip vaka yaklaşımı öğrendiği hocasından sözlüde düşük aldıktan sonra hakaretle bahsetmesi gibi bir durum bu, stajyer dr seviyesinden sıyrılıp artık profesyonel birer doktor seviyesinde davranmanızı rica ediyorum.

Kullanıcı avatarı
NewtScamender
VIP
VIP

Mesaj gönderen NewtScamender » Cum Mar 22, 2019 11:22 pm

Kendisinin reklama ihtiyacı olmamasiymis LoL

Adam kendini, kampını, kitabını övmek için sabah öğle akşam paylaşım yapıyordu ki engellemek zorunda kaldım

İhsan hoca da Instagramda. Ancak şuana kadar tek bir reklamı olmadı. Çünkü reklama ihtiyacı yok.
En son NewtScamender tarafından Cum Mar 22, 2019 11:25 pm tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
NewtScamender
VIP
VIP

Mesaj gönderen NewtScamender » Cum Mar 22, 2019 11:25 pm

Altun daha önceleri de içi boş çıkan, tus Şubatta/Ağustosta olmayacak, ertelendiği dedikodularini söyleyip duruyordu. Normal

Kullanıcı avatarı
tuscul
VIP
VIP

Mesaj gönderen tuscul » Cum Mar 22, 2019 11:36 pm

Dr.aycha yazdı:
Cum Mar 22, 2019 7:32 pm
Ahmet hocam hoşgeldiniz. Biz de tam davadan bahsediyorduk. Ne oldu hala görünüyorlar mi davacılar? Sadece size mi görünüyorlar?
yemın edıyorum sesli güldüm cünkü tam benım aklımdan gecıyordu bu ve siz yazmıssınız görünce güldüm :grinning: :)

mercq
VIP
VIP

Mesaj gönderen mercq » Cmt Mar 23, 2019 11:48 am

aeminx yazdı:
Cum Mar 22, 2019 10:55 pm
Miyozin 5 yazdı:
Oraya daha çok eksi koysan ne olur? İstersen milyon tane eksi koy. Bu durum ancak sen ve senin gibi eksi koyanların acizliğini gösterir. Zekanın göstergesi duygularını ve düşüncelerini özgün üslubunla yazıya dökebilmektir. Keşke benim gibi yapıp hocanın notlarını okusaydın da netlerini artırsaydın. Şimdi buraya da eksi koyacaksın, çünkü vereceğiniz bir yanıt yok.
Burada Checklist dosyaları paylaşıp sınavdan önce okumasını bilenler aynı hocaya sınav sonrasında hakaret ediyor.
Derste-vizitte pür dikkat dinleyip vaka yaklaşımı öğrendiği hocasından sözlüde düşük aldıktan sonra hakaretle bahsetmesi gibi bir durum bu, stajyer dr seviyesinden sıyrılıp artık profesyonel birer doktor seviyesinde davranmanızı rica ediyorum.
Siz olayı anladığınıza emin misiniz?

Burada kimsenin Altun ile sözlü notu örneğiyle açıklamaya çalıştığınız gibi bir ilişkisi yok. Bir de profesyonellikten bahsetmişsiniz. Söz konusu profesyonellik ise de işin ticaret üzerinden izah edilebilecek iki yönü var. Birincisi ödenen para ve karşılığında sunulan hizmet, kimsenin bununla ilgili en ufak bir şey söylediği yok. Dersine ücretini ödeyen girer, kitabını ücretini ödeyen okur. İkincisi ise reklam. Bahsettiğiniz check-list, Instagram paylaşımları hepsi reklam için ve buna da kimsenin bir itirazı yok. Ücretsiz paylaşımlarıyla kitleyi çekip tanıtımını yapıyor, karşılıklı kazanç gayet makul.

Burada insanların eleştirdiği konu ne bilgisi ne de eğitmenliği. Burada ciddi anlamda bir istismar söz konusu. Yeni dershanesinin reklamını yapabilmek için dava sürecinin konuşulacağı hatta sosyal medyadan yayınlanamayacak kadar gizli şeylerin konuşulacağı bir toplantı organize etti bu adam dershane şubesinde, sırf insanları oraya çekebilmek için. Gidenlerden tatmin edici bir bilgi alabilen oldu mu? Tabii ki hayır. Tusworld kaynakları ve kampları, vip grupları ile ilgili çok faydalı bilgiler edindiler...

Kendisi yaptığı şeyi etik bulabilir belki ama herkes her şeyin farkında. Kimsenin eleştirdiği "öteki" dershanelerden bir farkı yok. Al birini vur ötekine.

franciella
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen franciella » Pzr Mar 24, 2019 9:28 am

aeminx yazdı:
Cum Mar 22, 2019 10:55 pm
Miyozin 5 yazdı:
Bu eksi koyanlar ahmet hocanın bu konuma gelmene sebep. Yaptığın hatayı göremeyecek kadar kibirlisi birini savunuyorsun veya o sun.

aeminx
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen aeminx » Cum Ağu 20, 2021 10:57 pm

Bu efsane başlık açıldıktan beri tam 2,5 sene olmuş ne günlerdi be