Ahmet Altun hakkında bir Açıklama

Çıkması Beklenen Yerler, Deneme Sınavı Tartışmaları, Yabancı Dil Muafiyeti, İstifa-Feragat, Güncel Gelişmeler'in Konuşulduğu Başlıklar

Moderatör: hekim3541

Kullanıcı avatarı
Comrade Antitusif
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Ahmet Altun hakkında bir Açıklama

Mesaj gönderen Comrade Antitusif » Çrş Eyl 15, 2021 12:29 am

Antitusif emekçileri,
TUS sınavı bir zihin devrimidir. Devrim, dominant güçlerin imhası ezilen güçlerin iktidarı anlamına gelmektedir. TUS'ta kişi tıp bilgisinin en derinleştirilmiş uçlarında gezinir. Bu sırada benliğinde ezilmiş gizli zekayı açığa çıkarır.
Burada tus koçlarına veya tus eğitmenlerine gerek yoktur. Zaten TUS sorularına baktığınızda içeriğin klinik muhakeme olduğunu kavrarsınız.
Emekçiler, Tus Yoldaşları,
Tıbbi bilginizi geliştirin. Vakaları yorumlayın, zihin devriminizi tamamlayın ve devrimci ruhunuzu geliştirin. Halkın sağlığını geliştiren insanları ölümden kurtaran asil karakterler olarak saflarınızı alın.
Antitusif Emekçileri;
Sizin emeğinizi sömürenlerin safından ayrılıp kendi devriminize odaklanın. Çözümleme yaptığımızda gerçek apaçık ortadadır! Tus eğitmenlerinden uzak durun, Tus kitaplarına yakın durun.
İleri! ☭ ☭

☭ Comrade Antitusif ☭

Kullanıcı avatarı
Comrade Antitusif
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Comrade Antitusif » Çrş Eyl 15, 2021 12:30 am

Antitusif emekçileri,
TUS sınavı bir zihin devrimidir. Devrim, dominant güçlerin imhası ezilen güçlerin iktidarı anlamına gelmektedir. TUS'ta kişi tıp bilgisinin en derinleştirilmiş uçlarında gezinir. Bu sırada benliğinde ezilmiş gizli zekayı açığa çıkarır.
Burada tus koçlarına veya tus eğitmenlerine gerek yoktur. Zaten TUS sorularına baktığınızda içeriğin klinik muhakeme olduğunu kavrarsınız.
Emekçiler, Tus Yoldaşları,
Tıbbi bilginizi geliştirin. Vakaları yorumlayın, zihin devriminizi tamamlayın ve devrimci ruhunuzu geliştirin. Halkın sağlığını geliştiren insanları ölümden kurtaran asil karakterler olarak saflarınızı alın.
Antitusif Emekçileri;
Sizin emeğinizi sömürenlerin safından ayrılıp kendi devriminize odaklanın! Çözümleme yaptığımızda gerçek apaçık ortadadır! Tus eğitmenlerinden uzak durun, Tus kitaplarına yakın durun.
İleri! ☭ ☭

☭ Comrade Antitusif ☭

Miyozin 5
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen Miyozin 5 » Çrş Eyl 15, 2021 2:29 pm

usta bir sen eksiktin forum şimdi şenlendi :D :D :D :D

Kullanıcı avatarı
nowitzki
VIP
VIP

Mesaj gönderen nowitzki » Çrş Eyl 15, 2021 3:02 pm

Ne kullanıyorsun kardeş guzel kafa yapıyor galiba
“We all know that light travels faster than sound. That's why certain people appear bright until you hear them speak.”

Kullanıcı avatarı
Comrade Antitusif
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Comrade Antitusif » Prş Eyl 16, 2021 12:20 am

Antitusif emekçileri,
3 sene önce bu sitede bir devrime girişmiştim
Site faşist oligarkların elindeydi. TUSCOIN gibi faşist kapitalist uygulamalar vardı
VIP gibi Oligarşik yapıların kalıntıları halen mevcuttur
Sitede tekrar bir devrim hareketine girişmek için gözlem yapıyorum.
Yoldaşlar,
Ezilen Antitusif emekçileri için. Tüm antitusif emekçileri, burada VIP olamayan veya VIP olmuş fakat ezilmeye devam edenlerle birlikte DEVRİM başarılacaktır. Antitusif emekçisi yoldaşlar, Devrim saflarına Comrade Antitusifin önderliğinde katılın. Sitedeki VIP düzenini değiştirelim.
☭ Comrade Antitusif ☭

Miyozin 5
Onur Üyesi
Onur Üyesi

Mesaj gönderen Miyozin 5 » Prş Eyl 16, 2021 7:21 am

devrim işleriyle uğraşacağına şu vip işleriyle uğraşaydın şimdiye forum paşası olmuştun :D :D :D

Kullanıcı avatarı
phtiruspubis
VIP
VIP

Mesaj gönderen phtiruspubis » Prş Eyl 16, 2021 8:42 am

Ahmet the alter ego

ensontusiyer
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ensontusiyer » Prş Eyl 16, 2021 6:04 pm

Devrimci dayı iyi hoş diyorsun da paylaştiklarin hep akademik herkesin elindeki kitaplar hiç vip deki offlinelari yeni tus kitaplarıni paylaştığını görmedik anca laf!sen de bizi mi kopariyosun anlamadım ki:))

Kullanıcı avatarı
Comrade Antitusif
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Comrade Antitusif » Prş Eyl 16, 2021 10:33 pm

ensontusiyer yazdı:
Prş Eyl 16, 2021 6:04 pm
Devrimci dayı iyi hoş diyorsun da paylaştiklarin hep akademik herkesin elindeki kitaplar hiç vip deki offlinelari yeni tus kitaplarıni paylaştığını görmedik anca laf!sen de bizi mi kopariyosun anlamadım ki:))
Ben hiçkimsenin "dayısı" değilim.Bana YOLDAŞ (COMRADE) diyeceksin, bu bir.
İkincisi, O senin dediğin diğer kaynaklar açık alanda kamulaştırılmaz.
Üçüncüsü, ben gereken kaynağı Antitusif devrimi adına gerektiği kadarıyla özelden paylaşırım.
Devrim böyle yapılır,Antitusif burjuvazisi anlamaz. Sitede paylaşımcı iddiasında olan oligarklar Ancak troçkist kalırlar ve hep ezilirler.
Bana özelden yaz Antitusif devrimcilerinin safına geç.
☭ Comrade Antitusif ☭

Kullanıcı avatarı
Comrade Antitusif
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Comrade Antitusif » Prş Eyl 16, 2021 10:37 pm

Miyozin 5 yazdı:
Prş Eyl 16, 2021 7:21 am
devrim işleriyle uğraşacağına şu vip işleriyle uğraşaydın şimdiye forum paşası olmuştun :D :D :D
Yoldaş Miyozin,
Devrimci, devrim yapar; seni eskiden de hatırlıyorum. sen forum paşası olmuşsun ne olmuş? ama bir faşist değilsin yine de sana kin duymuyorum. Bana paşa vs yakıştırma, YOLDAŞ demeni rica ediyorum. Selamlar
☭ Comrade Antitusif ☭