Branş seçimi/stressiz bölümler

Çıkması Beklenen Yerler, Deneme Sınavı Tartışmaları, Yabancı Dil Muafiyeti, İstifa-Feragat, Güncel Gelişmeler'in Konuşulduğu Başlıklar

Moderatör: hekim3541

Zipzip123
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Branş seçimi/stressiz bölümler

Mesaj gönderen Zipzip123 » Prş Nis 29, 2021 7:21 pm

Herkes uzun uzun yazmış çok teşekkür ederim ☺️
Bakalım 4 ayım var ne kadar arttırabileceğim.

Bende asıl stres yapan yanlış tanı koyarım, yanlış müdahale ederim, bunu takıyorum. Ölü görmek veya evrak işi çok stres yapmıyor. Temel bilimlerde de sondaki arkadaşın dediği faktörden dolayı düşünmedim hiç, yoksa fizyoloji ilgimi çekiyordu. Eylülde tusa girip kurada atandığım yerde çalışmaya başlayacağım, tus çalışmama uygun bir yer gelirse belki biraz daha arttırmaya çalışırım yoksa o tustaki sonucuma göre bir yer yazmak istiyorum.

Zed
VIP
VIP

Mesaj gönderen Zed » Sal May 04, 2021 2:10 am

Zipzip123 yazdı:
Prş Nis 29, 2021 7:21 pm
Herkes uzun uzun yazmış çok teşekkür ederim ☺️
Bakalım 4 ayım var ne kadar arttırabileceğim.

Bende asıl stres yapan yanlış tanı koyarım, yanlış müdahale ederim, bunu takıyorum. Ölü görmek veya evrak işi çok stres yapmıyor. Temel bilimlerde de sondaki arkadaşın dediği faktörden dolayı düşünmedim hiç, yoksa fizyoloji ilgimi çekiyordu. Eylülde tusa girip kurada atandığım yerde çalışmaya başlayacağım, tus çalışmama uygun bir yer gelirse belki biraz daha arttırmaya çalışırım yoksa o tustaki sonucuma göre bir yer yazmak istiyorum.
Hocam yapma gözünü sevim kimler piyasa da drluk yapıyor çok anksiyetiniz varsa psikatriyle görüşün bi