Mutlu Anatomi 2020 Düzenlenmiş Video kayıtları

Moderatör: hekim3541

Tekirdağlı

Mutlu Anatomi 2020 Düzenlenmiş Video kayıtları

Mesaj gönderen Tekirdağlı » Cmt Oca 02, 2021 11:02 am

Sitede konu başlığı açılmış ama ben de aldığım video kayıtlarını düzenledim, konu konu ayırdım. Bunu vip olmadan önce hazırladığım ve emek verdiğim için de paylaşmak istedim, umarım işinize yarar ☺️

Link:

https://mega.nz/folder/8o0mnRIT#HglxBoDKJh5Rp9a2PHzZYQ

Anatomi adına hem mutlu hocanın video kaydını aldım hem de smt 2020-2021 satın aldım aldım, düzenleme yapıyorum, yakın bir zamanda SMT 2020-2021 video kayıtlarını ses kayıtlarına dönüştürüp yüklemeyi düşünüyorum, umarım site için faydalı olabilirim 😊

Kullanıcı avatarı
erenumab
VIP
VIP

Mesaj gönderen erenumab » Cmt Oca 02, 2021 1:24 pm

One thing I do know...there ain't no shame in looking for a better world.

Resim

ATROPİN2626
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen ATROPİN2626 » Cum Oca 08, 2021 5:34 am

hocam mutlu hocanın videoları gibi fizyolojidende video kaydı mevcutmu elinizde benim fizyoyla aram pek iyi değil o nedenle sordum k.bakmayın

Tekirdağlı

Mesaj gönderen Tekirdağlı » Cmt Oca 16, 2021 12:17 pm

ATROPİN2626 yazdı:
Cum Oca 08, 2021 5:34 am
hocam mutlu hocanın videoları gibi fizyolojidende video kaydı mevcutmu elinizde benim fizyoyla aram pek iyi değil o nedenle sordum k.bakmayın
Hocam ben fizyolojide tusdatanın hocası Tayfun hocanın ses kayıtlarını dinlediğim için tusem video kaydına gerek duymadım. Fizyolojide size de tavsiyem Tayfun hoca olur hocam, diğer hocalarla kıyasladığımda en iyisi bence Tayfun hoca :)

Kullanıcı avatarı
eatapple
VIP Plus
VIP Plus

Mesaj gönderen eatapple » Çrş Mar 17, 2021 2:41 am

Tekirdağlı yazdı:
Cmt Oca 02, 2021 11:02 am
Sitede konu başlığı açılmış ama ben de aldığım video kayıtlarını düzenledim, konu konu ayırdım. Bunu vip olmadan önce hazırladığım ve emek verdiğim için de paylaşmak istedim, umarım işinize yarar ☺️

Link:

Anatomi adına hem mutlu hocanın video kaydını aldım hem de smt 2020-2021 satın aldım aldım, düzenleme yapıyorum, yakın bir zamanda SMT 2020-2021 video kayıtlarını ses kayıtlarına dönüştürüp yüklemeyi düşünüyorum, umarım site için faydalı olabilirim 😊
Hocam; video kayıtlarını hangi programla alıyorsunuz? Smt hoca nın sitesi olsun, dr.patoloji’nin sitesi olsun TC kimliği doğum tarihimize kadar istiyor.Farklı giriyoruz nasıl bir sistem kurdularsa kabul etmiyor.Mecbur doğru bilgileri giriyoruz.Bi çoğumuz gariban çocuğuyuz böyle olunca da korkuyoruz.Acaba alırsak haberleri olur mu sicilimize işler mi? Hayır son günlerde dr.dahiliye de bu konu hakkında yazılım şirketiyle uğraşıyorum videoların dışarı çıkmaması için uğraşıyorum falan diyordu.Sitede de yeni yeni aktif olduğum için bu soruyu yöneltim.Hayır bunun bi yolu varda bi kaç arkadaş ortaklaşa bi video seti alıp paylaşsak farklı arkadaşlar farklı dersleri alıp paylaşsak elimizde tüm derslerim videoları olur ve ses kayıtlarından daha yararlı olacağını düşünüyorum.Yani böyke güzel bi site kurulmuşsa kuran hocalarımızın yazılım ve video kaydetme hakkında da bilgileri olduğunu düşünüyorum

linpvipen
VIP
VIP

Mesaj gönderen linpvipen » Çrş Mar 17, 2021 11:50 am

eatapple yazdı:
Çrş Mar 17, 2021 2:41 am
Tekirdağlı yazdı:
Cmt Oca 02, 2021 11:02 am

Link:

Hocam; video kayıtlarını hangi programla alıyorsunuz? Smt hoca nın sitesi olsun, dr.patoloji’nin sitesi olsun TC kimliği doğum tarihimize kadar istiyor.Farklı giriyoruz nasıl bir sistem kurdularsa kabul etmiyor.Mecbur doğru bilgileri giriyoruz.Bi çoğumuz gariban çocuğuyuz böyle olunca da korkuyoruz.Acaba alırsak haberleri olur mu sicilimize işler mi? Hayır son günlerde dr.dahiliye de bu konu hakkında yazılım şirketiyle uğraşıyorum videoların dışarı çıkmaması için uğraşıyorum falan diyordu.Sitede de yeni yeni aktif olduğum için bu soruyu yöneltim.Hayır bunun bi yolu varda bi kaç arkadaş ortaklaşa bi video seti alıp paylaşsak farklı arkadaşlar farklı dersleri alıp paylaşsak elimizde tüm derslerim videoları olur ve ses kayıtlarından daha yararlı olacağını düşünüyorum.Yani böyke güzel bi site kurulmuşsa kuran hocalarımızın yazılım ve video kaydetme hakkında da bilgileri olduğunu düşünüyorum
Hocalar videoların içine kişisel bilgileri kodlamayla yerleştirdikleri gibi bilgiler paylaşıyorlar arkadaşlar. Bu amaçla yazılım şirketleriyle çalışıyorlar. Video izini sürüyorlarmış. Yazılımcı değilim, ayrıntıları bilemem ama bunları siz de görüyorsunuzdur instada. Çok tehlikeli bence, bu siteye de zararı olur diye düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
1984tekiceset
VIP Plus
VIP Plus
TAG:

Mesaj gönderen 1984tekiceset » Çrş Eki 13, 2021 4:28 pm

Megadan rahatça indirebilmemiz için 4 parta ayırdım arkadaşlar. Her biri 2 GB'tan daha düşük boyutta. Parça parça indirebilirsiniz. İyi çalışmalar dilerim.

Link: https://mega.nz/folder/KuYy2bDR#pcziEQZ4cIiC80_x31kEYQ
Resim
Paylaşımcılık ruhumuzun daim olması dileğiyle...

dr_deveci
VIP
VIP

Mesaj gönderen dr_deveci » Sal Ara 14, 2021 5:39 pm

Teşekkürler ☺️

kelkitli1129
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen kelkitli1129 » Cum Ara 24, 2021 6:35 pm

öncelikle çok teşekkürler bu videolarda anlatılanlarla uyumlu pdf var mı elinizde ya da bu notları içeren bi kitap mevcut mu