Feyyaz h.&altan h. Ve yavuz h.& saygın hoca hangisi?

Moderatör: hekim3541

Zipzip123
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Feyyaz h.&altan h. Ve yavuz h.& saygın hoca hangisi?

Mesaj gönderen Zipzip123 » Cum Eyl 10, 2021 9:29 pm

Merhaba,
Biyokimya ve mikroda hangisi daha iyi sizce? İki tarafı da bilen varsa tabi daha iyi yorumlar ancak şu hocayı seçtim memnundum/değildim diyenler var mıdır? Elimde 2019 dolu tusem kitapları var ancak tekrar atmadım. Geçiş yapabilirim. Sizce hangisi?

Lyra
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Lyra » Pzr Kas 28, 2021 4:17 pm

Saygın hocayı dershanede, Yavuz hocayı da video satın alarak dinledim. Ikisi de çok iyiler. Dolu kitap varsa Saygın hocadan devam edebilir; güncel bilgi olsun, yüksek puan derdim var derseniz Yavuz hoca ile yeniden başlayabilirsiniz. Kitap da videolar da akıcı. Yalnız videolarda bir ses problemi var, arada yükselip alçalıyor, rahatsiz edebilir bilginiz olsun.

tsubasa
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen tsubasa » Cum Ara 03, 2021 7:21 pm

Lyra yazdı:
Pzr Kas 28, 2021 4:17 pm
Saygın hocayı dershanede, Yavuz hocayı da video satın alarak dinledim. Ikisi de çok iyiler. Dolu kitap varsa Saygın hocadan devam edebilir; güncel bilgi olsun, yüksek puan derdim var derseniz Yavuz hoca ile yeniden başlayabilirsiniz. Kitap da videolar da akıcı. Yalnız videolarda bir ses problemi var, arada yükselip alçalıyor, rahatsiz edebilir bilginiz olsun.
Kitaba çok ekleme yapıyor mu yavuz, kitabı alıp kendim okusam iş yapar mı hocam

Lyra
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen Lyra » Pzr Ara 05, 2021 11:20 pm

tsubasa yazdı:
Cum Ara 03, 2021 7:21 pm
Lyra yazdı:
Pzr Kas 28, 2021 4:17 pm
Kitaba çok ekleme yapıyor mu yavuz, kitabı alıp kendim okusam iş yapar mı hocam
Hayır hocam, daha ziyade çıkmış ve soru beklenen bölümleri yıldızlatıyor. Görsel hafızanız iyiyse kitap yeterli olabilir.

Kullanıcı avatarı
piri reis
VIP
VIP

Mesaj gönderen piri reis » Prş Ara 09, 2021 1:32 am

Maceraya gerek yok yavuz hoca dinle geç derim

kafamdabirtuhaflık
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen kafamdabirtuhaflık » Prş Ara 09, 2021 6:54 am

Kesinlikle feyyaz hoca👌

Drdr07
VIP
VIP

Mesaj gönderen Drdr07 » Prş Ara 09, 2021 9:03 am

Altan hoca ve Saygın hocadan konuları dinle.Yavuz hoca ve Feyyaz hocanın soru kitabını çöz.Özellikle 70 üstü hedefleyenlerin yolu bu 4 hocadan bir şekilde geçiyor.Hedef 60 65 gibi bir şey diyorsan istedigini seç sana o puanı yaptırırlar

doctorbuse
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen doctorbuse » Cmt Oca 22, 2022 10:02 pm

kafamdabirtuhaflık yazdı:
Prş Ara 09, 2021 6:54 am
Kesinlikle feyyaz hoca👌
katılıyorum

beginner
Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye

Mesaj gönderen beginner » Pzr Oca 23, 2022 10:47 pm

Yavuz hocanın biyokimyasını bitirdim anlatım ve kitabın ince olması iyiydi. Farmasını dinleyen varsa nasıldı, tavsiye ediyor musunuz?

Kullanıcı avatarı
JustHF
VIP
VIP

Mesaj gönderen JustHF » Pzt Oca 24, 2022 5:55 am

Tus sürecinin son virajında olan biri olarak söylüyorum, altan + yavuz yaptım dersaneye gitmedim. Şunu net söyleyebilirim ki feyyazdan çalışan arkadaşlarım yakın çevrem, ben altandan daha çok tekrar etmeme rağmen benden yüksek net yaptılar hep. Ben de zamanında bu ikilemler arasında kaldım. Yavuz hocanın kitabı muazzam iyi, asla düşünme , en zor biyokimya gelse bile devrilmiyorsun, ama tusem mikro bana göre yetersiz. Sayısal veriler ile gideyim kendi açımdan

Son tusta temelden 28 yanlış yaptım sadece ve bunun 11 tanesi mikrobiyolojiden geldi, ve biyokimya sadece 2 yanlış 1 boş geldi.

Feyyaz çalışan bi arkadaşımın ise temelde 26 yanlışı var ve mikrodan 2-3 yanlış civarı yaptı sadece. Yani diyeceğim o ki, zamanında tercihimi o kitaptan yana kullanmadığım için çok pişmanım. Ayrıca yavuz>>>saygın , tartışmaya bile açık değil tus’a giriyoruz biyokimya sözlüsüne değil o yüzden daha iyi anlatan daha iyidir diye düşünme, tusta temelde en önemli olan şey kitabın tekrar edilebilirliğidir. Yani bir kitap hem kısa hem de sana çok iyi soru yaptırıyorsa o kitabın piyasada rakibi bile olamaz (bkz. yavuz bk, feyyaz mikro).